Yükleniyor...

Upperness Sportswear

 

UPPERNESS, uzun süren çalışmalar ve araştırmalar sonucu giyim sektöründe öncü markalardan biri olma idealiyle kurulmuş bir spor giyim markasıdır.
En büyük hedefimiz, Türkiye’de üretim yapan yerli bir marka olarak spor modasını ve egzersizi en doğru şekilde anlatmak ve kaliteli, modern tasarımlarla insanları buluşturarak Türkiye’de ve Avrupa’da bilinirliği yüksek bir marka olmaktır.

 

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için durmadan çalışırken, ürün kalitesi ve verdiğimiz hizmet ile siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak bizim için önemlidir.
İade ve değişim olanakları ile sizlere güvenli ve kaliteli bir alışveriş imkanı sunarken üye olun ya da olmayın sitemize giriş yaparak spor modasını ve yeniliklerimizi takip edebilirsiniz.

Uzman ekibimiz tarafından oluşturulan marka, spor tutkunları için gerek tasarım gerek kumaş olarak farklı, kullanışlı ürünler geliştirip üretti ve yeni ürünlerle de sizlerle buluşmaya devam edecektir. İnanarak söylediğimiz sloganımız gibi ‘Your Style in Sports’: Spordaki tarzınızı UPPERNESS ile yakalayacaksınız!