Yükleniyor...

Fonksiyonel Boks

60

dakika

Seviye: Zor
Sınırlı Katılımcı
1-3
Antrenör:

 

Boks bir spor branşı olup yüksek performans gerektiren egzersiz metodları içerisinde yerini alırken bir yandan da aerobik özelliği sayesinde yüksek nabızlı egzersizler sınıfında yerini alır. Performans sporu olduğundan sakatlıklarada açık olan boks egzersiz drillerinde amaç core bölgenizde ki karın ve tersi yönündeki sırt ve bel kaslarımızı etkili kullanmanızı sağlamaktır. Upperness Coaching’de boks antrenmanına farklı bir boyut getiren metodlarımız ile hem boks tekniklerini öğrenecek hem de postürünüzü kuvvetlendirip koruyacaksınız. Aynı zamanda fat burn ortamında 500-600 kalori ortalama ile hedeflerinize ulaşacaksınız.

Fonksiyonel antrenman yöntemlerini boks teknikleri ile birleştirdiğimiz de sizlere mükemmel ve keyifli bir egzersiz ortama sağlamış olacağız. Hem boks antrenmanlarındaki amacınıza ulaşacak hem de fit görünümünüze sağlıklı bir şekilde kavuşacaksınız.

Boks antrenmanlarında oluşan postür sorunlarına karşılık kullandığımız özel ekipmanlar ile geliştirdiğimiz özel antrenman yöntemleri ile sizleri önemsiyor ve koruyoruz.